* * * * *
* * * * *
Плекаючи у дітей почуття любові до Батьківщини, виховуючи майбутніх громадян держави, дорослі мають їм прищепити глибоку повагу і турботливе ставлення до своєї малої батьківщини — рідного краю.
“Нащо клад - коли у сім’ї лад”, - кажуть у народі. І в цьому вислові закладено глибокий педагогічний зміст. Особливу роль у національно-патріотичному вихованні у сім’ї відіграє загальний мікроклімат, настрій, уклад, спрямованість тощо. Родина є благодатним середовищем для виховання національно-патріотичної свідомості, почуттів і переконань у дітей. Це обумовлено тим, що вона є своєрідним мікроколективом, що ґрунтується на довірливих взаємин між чоловіком та дружиною, батьками й дітьми, на емоційному переживанні різних життєвих подій. У родинному середовищі втіленням національно-патріотичних почуттів для дитини є батьки, бабусі й дідусі. З ними у дітей пов’язуються поняття про свій будинок, рідні місця, свій край, свою Батьківщину. Процес внутрішньородинного спілкування між різними поколіннями є неперервним. Це спілкування є не лише звичайним обміном інформацією, а й передачею дітям та онукам духовного досвіду й героїки минулого, формуванням патріотичної свідомості, почуттів і переконань, поведінки.
* * * * *
* * * * *
Увага!
Всім відомо, що соціальні мережі стали звичними реаліями життя не лише дорослих, а й дітей. Сервіси дозволяють школярам спілкуватися із однокласниками, консультуватися із викладачами з питань навчання. Не менш важливо для тинейджера (а часто в пріоритеті) слідкувати за публічними особистостями та зірками у соцмережах, демонструвати свою приналежність до цього віртуального світу. Так і отримуємо поголовне й нерідко надмірне захоплення майданчиками Instagram, Facebook.
📲 Чи потрібні соцмережі дитині? У чому полягає небезпека соціальних мереж для дітей? Яку стратегію поведінки обрати батькам, щоб захистити від можливих ризиків та при цьому не втратити довіри чада? Дізнаємося нижче.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.